fbpx

Магазин у ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ. Адміністративна складова

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду у Постанові від 31.07.2019 року по справі №806/5308/15, щодо реконструкції частини житлового будинку під магазин непродовольчих товарів на земельній ділянці призначеній для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), дійшов наступних висновків:

Єдина умова, яку встановлює ч.5 ст. 20 ЗК України при самостійному визначені виду використання земельної ділянки її власником/користувачем, є дотримання вимог, встановлених законом до використання земель цієї категорії, та необхідність урахування містобудівної документації та документації із землеустрою.

Суд враховує, що зводячи магазин, позивачка діяла з дотриманням вимог містобудівної документації. У містобудівних умовах, проектній документації, будівельному паспорті та деклараціях вона зазначала про будівництво саме магазину і зазначала відомості про земельну ділянку, якою володіла і користувалася на законних підставах. Усі державні органи та органи місцевого самоврядування знали про спорудження магазину і з цим погоджувалися.

Якщо ця стаття була корисною для вас просимо поставити п’ять зірочок нашій фірмі.

Підписуйтеся на наші інформаційні канали.

Facebook група 📣ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Viber канал 📣ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Telegram канал 📣ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА