fbpx

Виконуємо технічні паспорти на об’єкти нерухомості

Виконуємо технічні паспорти на об’єкти нерухомості. Дніпро, область.

Дзвоніть зараз  +38 (066) 186-97-97

Обслуговуємо як приватні замовлення на будинки, квартири так і юридичних осіб з об’єктами комерційного та виробничого призначення.

 

За час роботи нами виконані тисячі технічних паспортів на дачі, гаражі, кооперативи, виробничі підприємства, електростанції, торгівельні центри, бази відпочинку, сільгосппідприємства, фермерські господарства.

Також, з радістю, працюємо з державними замовниками, комунальними підприємствами, ОТГ.

Замовник – центр нашої уваги. Попри індивідуальний підхід до виконання робіт їх вартість буде обґрунтована та справедлива. Цінова пропозиція буде базуватися на трудовитратах спеціалістів.

Дзвоніть зараз  +38 (066) 186-97-97

 

Ключові слова: Инвентаризация Днепр, техпаспорт бти, технический паспорт и технический план, паспорт на квартиру стоимость, технический паспорт квартиры где получить, технический паспорт, техпаспорт на квартиру, технический паспорт на дом, где взять технический паспорт на квартиру, заказать техпаспорт на квартиру, технический паспорт жилого дома, БТИ Днепр, БТІ Дніпро, техпаспорт дома, как оформить техпаспорт на дом, техпаспорт дніпро, технический паспорт объекта недвижимости, как получить технический паспорт на дом, где заказать техпаспорт на квартиру, технический паспорт, паспорт на дом, заказать технический паспорт бти.