fbpx

Складаємо Експертно-правові висновки

Дзвоніть зараз! +380 (96) 173-25-37

Експертно правові, аналітичні висновки у галузі містобудівної діяльності (Legal Opinion) дозволяють замовнику отримати кваліфіковану думку фахівців третьої сторони. За своєю суттю це правовий висновок, складений компетентним юристом по конкретно поставленому питанню або проблемі.

Експертний висновок може бути інструментом, який допоможе вирішити складні питання, що стоять перед замовником. Буде доказовою базою у суді чи під час перевірок. Обгрунтовно підтримує позиції на переговорах з партнерами та контрагентами.

Світова практика показує, що не існує юриста який одноособово готовий кваліфіковано надати допомогу щодо вирішення питань різних галузей права. Кожен обирає певну спеціалізацією і під час досліджень, аналізу і правового аудиту несе відповідальність за свою думку у сфері особистої компетенції. Колективна робота над підготовкою висновків, аналітичних довідок є постійною частиною практики наших спеціалістів.

Іноді визначення проблеми, постановка і складання конкретного завдання для вивчення спеціалістами – вже є трудовитратним процесом. Ми підключаємося до роботи вже на цьому етапі. Разом із замовником вивчаємо ситуацію та складаємо завдання для опрацювання. Висновок упорядника буде заснований на проведеному дослідженні. По завершенню буде підготовлено документ, який матиме чіткість формулювань, визначеність вихідних обставин, обгрунтованість і легальність (з посиланнями на законодавство), а також наявність ясних висновків. Безпосередньо саме правовий висновок, в тому числі дослідження фактів, їх трактування  дозволяє окреслити потенційно виникаючі ризики.

Замовник – центр нашої уваги. При необхідності, ми надаємо допомогу у підготовці технічного завдання для узгодження зацікавленими сторонами. Попри індивідуальний підхід до Замовника і виконання робіт, їх вартість буде обґрунтована та справедлива. Цінова пропозиція буде базуватися на реальних трудовитратах спеціалістів.

Дзвоніть зараз! +380 (96) 173-25-37