fbpx

Відгуки

Відгук про співпрацю

ТОВ «Інститут проектування та будівельних експертиз» по нашому замовленню виконувалася технічна інвентаризація з виготовленням технічного паспорта на фотоелектричну станцію встановлену на території Долинської сільської ради (за межами населеного пункту) Запорізького району Запорізької області.

Робота виконана якісно у належні за договором строки.

Д.А. Сирцов
ПП «ТЕХСЕРВІС»

Відгук про співпрацю.

ТОВ «Інститут проектування та будівельних експертиз» по нашому замовленню виконувалася технічна інвентаризація з виготовленням технічного паспорта на фотоелектричну станцію встановлену на території Дніпропетровської обл., Дніпровський р-н. м. Підгородне за межами населенного пункту (комплекс будівель та споруд 10)

Робота виконана якісно у належні за договором строки

Директор А.О. Васильєв
ТОВ «Фотон Енерджі»

Відгук про співпрацю

ТОВ «Інститут проектування та будівельних експертиз» по нашому замовленню виконувалася технічна інвентаризація з виготовленням технічного паспорта на фотоелектричну станцію встановлену за адресою 70413, Запорізька обл., Запорозький р-н, Широківська сільська рада, вул. Кленова 1.

Робота виконана якісно у належні за договором строки

Директор І.М Скляр
BROAD SOLAR PARK

ВАГОВА КОМПАНІЯ “МІКА”

Наступним повідомляємо, що згідно договору між нашим підприємством №27/07-1-18-ТО від 27.07.2018 р. з ТОВ «Інститут проектування та будівельних експертиз» на предмет виконання робіт з підготовки паспортів водного господарства, послуги виконані у повному обсязі, якісно та вчасно

Генеральний директор Бугаєнко Г.Я.
ВАГОВА КОМПАНІЯ "МІКА"

Східне територіальне квартирно – експлуатаційне управління

Східне територіальне квартирно – експлуатаційне управління надає позитивну рекомендацію ГОВ “Інститут проектування та будівельних експертиз” за результатами виконання проектних робіт по договорам №61/2018/61 від 05 квітня 2018 року по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі №1/298 (їдальня), 25 опдбр, смт Гвардійське, Дніпропетровська обл., військове містечко №1» та № 125/2018/125 від 06 червня 2018 року по об’єкту «Реконструкція внутрішньомайданчикових мереж електропостачання, 25 опдбр. смт Гвардійське, Дніпропетровська обл., військове містечко № 1».

Роботи, передбачені зазначеними договорами, виконані спеціалістами ГОВ “Інститут проектування та будівельних експертиз” відповідно з діючими будівельними нормами і правилами, згідно з технічними завданнями з належною якістю і у встановлені терміни.

Сердюк В.М.
Міністерство оборони України

Хельга-дизайн

Всегда приятно работать с рабочими проектами Института проектирования и экспертизы строительства, разрабатывая дизайн интерьеров на основе проекта, чувствуешь руку мастера. Поэтому, всегда рекомендуем Институт своим заказчикам.

Ольга Белякова
авторская студия дизайна интерьера "Хельга-дизайн"

Агентство недвижимости “Базис”

Сотрудничаем с Институтом на постоянной основе, заказываем: техпаспорта, узаконение, перепланировку, оценку,– не имело значения что, специалисты нам всегда предоставляли быстро и качественно весь спектр услуг, а сопутствующие проблемы решали без лишних вопросов.

Александр Голубничий
директор агентства недвижимости “Базис”

Плодотворная работа

Плодотворно работаем с Институтом в рамках легализации строительства, узаконении и в других направлениях. Всегда обращаемся за консультацией сами и советуем другим, поскольку уверены в профессионализме и квалификации специалистов и работников Института.

Скосарева Виктория
нотариус Днепропетровского городского нотариального округа