fbpx

Антимонопольний комітет вважає підвищення податку на землю у Дніпрі незаконним

Як повідомляє адвокат Василь Підлужний Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало незаконним дії Дніпровської міської ради, які полягали у встановленні в рішеннях від 18.12.2019 року No 8/52 та від 18.12.2019 року No 9/52 різних ставок податку за користування земельними ділянками та різних ставок орендної плати за користування земельними ділянками за додатковими критеріями в залежності від площі земельної ділянки; здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Антимонопольний орган вважає, що Дніпровська міська рада своїми діями порушує пункт 3 статті 50 та частину першу статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції». Рішення ДМР у вигляді антиконкурентних дій може призвести до обмеження конкуренції.

Колегією Дніпропетровського обласного територіального відділення АМКУ запропоновано зобов’язати Дніпровську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Адвокат Василь Підлужний буде захищати підприємців Дніпра у суді, засідання якого видбудеться 1 липня, за збігом – у дату набрання чинності спірного рішення ДМР.

Ми будемо повідомляти вас про перебіг справи на своїх інформаканалах:

Facebook група ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Viber канал ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Telegram канал ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА