fbpx

З 1 травня 100% документації із землеустрою погоджуються територіальними органами Держгеокадастру за принципом екстериторіальності.

Про це повідомив очільник Держгеокадастру Денис Башлик:

Це означає, що якщо ви подали пакет документів у області Х, то розглядатимуть його у області Y, яка визначається рандомно. Це робиться для того, щоб у чиновників не було спокуси “більш лояльно” ставитись до проектів підготованих афілійовано з їхніми сусідами/родичами/власними фірмами, або завертати проект під надуманими причинами, вимагаючи винагороду.

Принцип екстериторіальності впродовж чотирьох років діє в частині погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, і зарекомендував себе як потужний антикорупційний запобіжник. Тож ми розширили його дію на всі види документації із землеустрою.

Як ви розумієте, чиновнику із області Y знайти розробника із області Х, щоб натякнути йому на хабаря,  доволі проблематично, тому що:

✅ Документація на погодження подається лише в електронній формі та через особистий кабінет. 

✅ Висновок про розгляд документації із землеустрою надсилатиметься розробнику на електронну пошту, скріплюватиметься лише ЕЦП та міститиме QR-код (ніяких зайвих печаток/штампів/звернень до територіальних органів).

?Законодавче підґрунтя для новації: Урядова постанова від 3 березня 2020 р. № 208 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. № 580»

Підписуйтеся на наші інформаційні канали.

Facebook група ??ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Viber канал ??ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Telegram канал ??ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

 

Для відкриття нового напряму роботи запрошуємо фахівця.

Опубліковано Інститут проектування та експертизи будівництва Неділя, 15 березня 2020 р.

Для відкриття нового напряму роботи запрошуємо фахівця.

Опубліковано Інститут проектування та експертизи будівництва Неділя, 15 березня 2020 р.