fbpx

У Дніпрі відбудуться збори архітекторів області

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ повідомила про засідання Загальних Зборів. Захід відбудеться 7 жовтня 2020 року о 16-00 за адресою місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 1. На відкритому засіданні планується обговорення стратегії розвитку спілки архітекторів до 2023 року; обговорення концепції зміни структури керівних органів; професійна атестація архітекторів, підвищення кваліфікації у 2021 році; підготовка до звітно-виборних зборів у листопаді – грудні 2020 року.

Для інформації:

Національна спілка архітекторів України — найстаріше творче професійне об’єднання в нашій державі. Її існування розпочато ще у 1918 році, коли українські архітектори згуртувалися в самостійне об’єднання “Товариство українських архітекторів”. У 1993 році на Всесвітньому Конгресі архітекторів у м. Чикаго (США) Спілку було прийнято до членів Міжнародної Спілки Архітекторів.

В жовтні 1998 року, враховуючи вагомий внесок її членів в розвиток української національної культури і ствердження її традицій, Спілці, рішенням Кабінету Міністрів України, було надано статус “Національної” в числі 8 найбільш значущих всеукраїнських творчих спілок.

У 2016 році, Національна спілка архітекторів України отримала статус саморегулівної організації у сфері архітектурної діяльності і їй було делеговано державою надзвичайно відповідальне повноваження — професійну атестацію архітекторів, підвищення їхньої кваліфікації.

 

Facebook група ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Viber канал ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Telegram канал ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА