fbpx

Статистика дозволів на будівництво.

Знайомимо вас з макроекономічним індикатором Ukraine Building Permits, що дозволяє прогнозувати динаміку розвитку ринку та суміжних галузей. За останні 3 роки він має падаючий тренд (downtrend) та зменшився на 30,96%.

Індикатор дозволів на будівництво нерухомості є важливим показником стану ринку нерухомості та економіки в цілому. Його збільшення призводить до зростання витрат нових домовласників на меблі та послуги ЖКГ і т.д., що в свою чергу стимулює попит на товари, послуги і робочу силу.

В Сполучених Штатах Building Permits публікує Бюро перепису населення (Census Bureau)

В Україні Building Permits розробив та публікує – Стартап NORA – аналітична система в будівництві в основі якої лежить обізнаність про неочевидні взаємозв’язки учасників будівельного ринку.

Оброблені та опубліковані дані ДАБІ з грудня 2019 дозволили більш чітко та якісно його розрахувати.

А саме:

кодифікатор будівель, яким фільтруються всі житлові об’єкти,

статус дозволів та дати їх видачі.

У США такий індикатор публікується з 1960 р. В Україні його можна розраховувати на основі статистичних даних з 2013 р.

Чому  NORA взялася за цю задачу (розробити аналогічні випереджаючі індикатори для будівельного ринку України) – тому що бізнес повинен чітко розраховувати та прогнозувати свої напрями розвитку. І тільки при правильному та вчасному прийнятті рішень ми можемо зменшити помилки та розвивати економіку як компаній так і країни в цілому.

Маючи під рукою аналітичні дані всього ринку в NORA, можна аналізувати конкурентів, прогнозувати створювати лідогенерацію під товари та послуги для бізнесу, створювати нові підприємства, обираючи найкращу локацію.

Аналіз даних United States Building Permits в період економічної кризи 2008 року показує, що впродовж 3х років ринок мав падаючий тренд, потім 2 роки боковий тренд (флет), а тільки потім відновився перейшов до зростаючого тренду.

 

Підписуйтеся на наші інформаційні канали.

Facebook група ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Viber канал ??ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Telegram канал ??ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА