fbpx

Рієлтерів штрафуватимуть за діяльність без свідоцтв

Як ми вже повідомляли, група з 32-х народних депутатів підготувала Проект Закону про рієлтерську діяльність в Україні. Наразі, законопроект подано до Верховної ради.

Спеціалістів ринку нерухомості наділять повноваженнями, які сприятимуть професійній діяльності. Вводиться поняття “рієлтерський запит”.

Рієлтерський запит – письмове звернення суб’єкта рієлтерської діяльності до органу державної влади, органу місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, громадських об’єднань, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб про надання інформації, копій документів, необхідних суб’єкту рієлтерської діяльності для надання рієлтерських послуг за укладеним рієлтерським договором.

З іншого боку, на агентів з нерухомості покладатиметься відповидальність. Так, провадження рієлтерської діяльності, надання рієлтерських послуг, особою без одержання кваліфікаційного свідоцтва тягне за собою накладення штрафу на фізичну особу-підприємця, посадових осіб юридичної особи у розмірі 17000 грн. з конфіскацією грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

 

Підписуйтеся на наші інформаційні канали.

Facebook група ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Viber канал ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Telegram канал ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА