fbpx

Будівельна амністія 2023: спрощений порядок введення в експлуатацію

З 31 серпня 2018 року, завдяки Наказу Мінрегіону №158, в Україні діє так звана “будівельна амністія”. Цей законодавчий акт спрощує процедуру введення в експлуатацію індивідуальних житлових будинків, садових та дачних будинків, господарських будівель і споруд, збудованих без дозволу між 5 серпня 1992 року та 9 квітня 2015 року.

Ця ініціатива має на меті легалізувати будівлі, які були збудовані без дозвілів, проте знаходяться на земельних ділянках відповідного цільового призначення. Зокрема, будівельна амністія стосується:

  • Індивідуальних (садибних) житлових будинків загальною площею до 300 квадратних метрів;
  • Садових та дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів;
  • Господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів.

Щоб скористатися перевагами будівельної амністії, вам потрібно провести технічне обстеження об’єкта та виконати інші процедури, передбачені законодавством. У разі виникнення питань або необхідності консультації, ви можете звернутися до нашого експерта, Пушної Наталії Петрівни, за телефоном +38 (066) 186-97-97.

Завдяки будівельній амністії 2023, власники нерухомості отримують можливість оформити право власності на свої будівлі в спрощеному порядку та уникнути можливих проблем у майбутньому, пов’язаних з відсутністю необхідних дозволів та документів.

Щоб забезпечити швидке та безперебійне проходження всіх етапів легалізації, рекомендуємо звертатися до фахівців, які мають досвід роботи з подібними ситуаціями. Наші експерти готові допомогти вам на кожному кроці, надаючи консультації та сприяючи оформленню необхідних документів.

Не відкладайте рішення питання легалізації своєї нерухомості. Завдяки будівельній амністії 2023, ви отримаєте можливість оформити право власності на свої будівлі в спрощеному порядку, уникнути неприємностей та забезпечити майбутнє своєї нерухомості.

Щоб отримати додаткову інформацію про будівельну амністію 2023 та спрощений порядок введення в експлуатацію, телефонуйте за номером +380 (96) 173-25-37. Ми раді допомогти вам з усіма питаннями, що стосуються легалізації вашої нерухомості в рамках будівельної амністії та забезпечити вам мир і спокій у плані володіння своєю власністю.

Пам’ятайте, що своєчасне оформлення документів та дотримання законодавства допоможе вам уникнути можливих санкцій, штрафів та інших проблем у майбутньому. Будівельна амністія 2023 – чудова можливість для власників нерухомості, які хочуть привести свої документи до порядку та забезпечити легальне володіння своїми будівлями та земельними ділянками.

Не пропустіть свій шанс скористатися перевагами будівельної амністії та забезпечте себе та свою сім’ю спокійним майбутнім. Звертайтеся до наших спеціалістів за допомогою, і ми з радістю допоможемо вам вирішити всі питання, пов’язані з вашою нерухомістю, та забезпечити вам спокійний та безпечний процес легалізації.

Не забудьте поділитися цією інформацією зі своїми друзями та знайомими, які також можуть скористатися від будівельної амністії 2023. Разом ми можемо допомогти багатьом людям уникнути проблем та забезпечити легальне володіння своїми будівлями та земельними ділянками.

Успіхів вам у процесі легалізації вашої нерухомості та користуйтеся перевагами будівельної амністії 2023!