fbpx

Елеватори — невід’ємна частина інфраструктури агробізнесу. Розвиваємо потенціал Січеславщини

Для зберігання зерна після жнивування й до переробки потрібна інфраструктура сховищ. У нашому краї ми зустрічаємо в експлуатації підприємства, які будувалися більше 100 років тому.  Зерносховища, що залишилися у спадок з минулих часів застаріли, як морально, так і технологічно. На сьогоднішній день обсягів перевалки і зберігання вже недостатньо. Зерновиробники, втрачаючи чималі кошти, часто змушені продавати врожай «з коліс». Маємо проблему, розв’язання якої підсилить не тільки продуктивність постачальників, а й позитивно вплине на рентабельність агробізнесу.

За ініціативою кола підприємців аграрного сектору Вісник Забудовника запросив представників українського підприємства «Варіант Агро Буд» до співпраці. Основним напрямком діяльності цієї харківської кампанії є виробництво та реалізація устаткування для елеваторів: силоси для зберігання зерна, транспортне обладнання, зачисні шнеки, надсилосні галереї, завальні ями, самоплинне обладнання, допоміжне обладнання. Окрім цього, підприємство виробляє зрошувальну та причіпну техніку. На наш погляд, власне металообробне виробництво «Варіант Агро Буд» забезпечить конкурентноздатну вартість будівництва елеваторів. Асортимент продукції «Варіант Агро Буд» включено до Переліку української техніки та обладнання для АПК, вартість яких частково компенсується за рахунок державного бюджету.

Вісник Забудовника разом зі спеціалістами «Варіант Агро Буд» готує наступну розширену зустріч для підприємців Січеславщини. Будемо говорити про можливості кооперації у будівництві елеваторних об’єктів, державно-приватне партнерство, інвестиційний потенціал галузі. Запрошуємо зацікавлених осіб на зустріч. Анонс повідомимо на наших каналах:

Facebook група ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Viber канал ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Telegram канал ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Сергій Тютюнник, директор Інституту проектування та будівельних експертиз.