fbpx

Зареєстровано перше повідомлення про початок будівельних робіт за спрощеною процедурою на підставі схеми намірів забудови!

Таке спрощення для будівництва індивідуальних садибних, садових, дачних будинків, господарських будівель та споруд було запроваджено Постановою №722 на період воєнного стану та на рік після його припинення.

Як це працює?

🏡Якщо у замовника є земельна ділянка з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд достатньо звернутися до архітектора або інженера-проектувальника за схемою намірів забудови земельної ділянки (Дзвоніть  +38 (066) 186-97-97), відомості про яку він вносить в ЄДЕССБ. Після цього замовник може одразу подавати повідомлення про початок будівельних робіт. У повідомленні замість номера будівельного паспорта вказується номер схеми намірів забудови в ЄДЕССБ.

✅ Перший замовник вже скористався такою спрощеною послугою. Схему намірів забудови було отримано та внесено в ЄДЕССБ 12 серпня. Сьогодні, 15 серпня, замовник подав повідомлення через портал «Дія» і воно сьогодні ж було опрацьовано і зареєстровано головним інспектором ДІАМ.

Сподіваємось, дане нововведення прискорить темпи індивідуального будівництва та сприятиме якнайшвидшому відновленню населених пунктів, що постраждали внаслідок агресії рф.

З питаннями та замовленнями Дзвоніть  +38 (066) 186-97-97