fbpx

Замовлення техпаспорта онлайн: зручно, безпечно, надійно

Одразу пишіть на пошту E-mail: st7851490@gmail.com

У світі, де цифровізація стає невід’ємною частиною кожного аспекту нашого життя, ми, Expert1, раді оголосити про початок прийому онлайн-замовлень на виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомості у Дніпрі та області. Наші послуги доступні як для приватних клієнтів, так і для юридичних осіб, охоплюючи широкий спектр об’єктів – від житлових будинків і квартир до комерційних та виробничих площ.

Завдяки нашому досвіду та професіоналізму, ми виконали тисячі технічних паспортів на різноманітні об’єкти, включаючи дачі, гаражі, кооперативи, виробничі підприємства, електростанції, торгівельні центри, бази відпочинку, сільгосппідприємства та фермерські господарства. Ми також із задоволенням співпрацюємо з державними замовниками, комунальними підприємствами та ОТГ.

Наш підхід до кожного клієнта індивідуальний, але вартість робіт завжди залишається обґрунтованою та справедливою. Ми пишаємося своєю здатністю надавати якісні послуги за конкурентоспроможними цінами, базуючись на трудовитратах наших спеціалістів.

Не зволікайте, звертайтеся до нас вже сьогодні, щоб обговорити ваші потреби в технічних паспортах на об’єкти нерухомості. Ми доступні за телефоном +38 (066) 186-97-97 і готові надати вам висококваліфіковану допомогу.

Розширюйте можливості своєї нерухомості разом з Expert1, вашим надійним партнером у світі інвентаризації та технічних паспортів. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з вами!