fbpx

Сонячні системи для дитячих садків: Новий крок до енергоефективності

7 листопада 2023 року

Орган державного управління енергоефективністю і збереження енергії розпочав процес відбору громад для встановлення сонячних систем в дитячих садках.

За підтримки проєкту GIZ “Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, Державне агентство з енергоефективності і збереження енергії обиратиме громади, яким передасть сонячні системи для забезпечення дитячих садків гарячою водою.

Про початок відбору інформувала голова Державного агентства з енергоефективності Ганна Замазєєва під час пресконференції в Укрінформі.

“Цей проєкт передбачає надання сонячних колекторів територіальним громадам безоплатно для дитячих садків з метою постійного забезпечення їх гарячою водою протягом всього року”, – зазначила Замазєєва.

Вона підкреслила, що встановлення таких систем підвищить енергоефективність цих закладів і дозволить економити на комунальних платежах. Термін служби сонячних систем становить 15 років.

Територіальні громади, які бажають взяти участь у відборі, повинні вибрати дитячий садок, який відповідає наступним критеріям: в закладі повинно бути не менше 80 дітей і наявне вкриття.

Громада має подати пакет документів, включаючи технічний паспорт приміщення садка, мотиваційний лист обсягом 400 слів (в якому пояснюється, чому саме в цьому закладі необхідно встановити сонячну систему для обігріву гарячої води) та висновок про технічний стан приміщення. Крім того, громада повинна мати впроваджену систему енергоменеджменту.

Загалом буде обрано 18 громад.

Проєкт “Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, який реалізується GIZ за дорученням уряду Німеччини, передбачає надання сонячних систем громадам безоплатно. Проте громада повинна самостійно розробити проєктно-кошторисну документацію для встановлення системи та змонтувати її за свої кошти.

Державне агентство з енергоефективності і збереження енергії залишає за собою право контролювати якість обслуговування сонячних систем та їх використання.

Заявки на участь у відборі приймаються до 12 листопада, і кожна громада може подати лише одну заявку. Заявки з усіма необхідними документами повинні надсилатися на електронну адресу: prog2011@ukr.net, з темою листа “Сонячна енергія для діточок”.

Ми раді повідомити вам про можливість замовити у нас висновок про технічний стан приміщення та технічний паспорт для вашого дитячого садка. Наші послуги включають професійний аналіз стану будівлі та підготовку необхідної технічної документації. Ми готові допомогти вам отримати всі необхідні матеріали для участі в програмі надання сонячних систем для дитячих садків.

Наша команда спеціалістів має великий досвід у проведенні технічних обстежень та підготовці технічних паспортів для будівель. Ми гарантуємо якість та вчасну виконану роботу, що відповідає всім необхідним стандартам і вимогам.

Для замовлення наших послуг, будь ласка, зв’яжіться з нами за контактною інформацією, наведеною нижче. Ми готові відповісти на всі ваші запити та надати консультацію щодо процедур та вимог, пов’язаних із встановленням сонячної системи у вашому дитячому садку.

Не втрачайте можливість отримати безоплатну сонячну систему та зекономити на комунальних витратах. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам у цьому процесі.

м. Дніпро, вул. Ливарна 9

Перший поверх