fbpx

Новий закон. Техпаспорти на нерухомість мають вноситися у електронну базу

Починаючи з 01.08.2021 року, для проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно технічний паспорт обов’язково повинен бути внесений до електронної бази у сфері будівництва. Зверніть увагу! Законодавством не встановлено будь-яких винятків в залежності від дати проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна чи складання технічного паспорту. Тобто, якщо Ваш технічний паспорт виготовлений ДО 01.08.2021 року застосовуються аналогічний алгоритм дій.

Чи готові компанії з технічної інвентаризації до нової форми роботи?

Сергій Тютюнник – директор Інституту проектування та будівельних експертиз, м. Дніпро: “Наша компанія має реєстрацію у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва за категоріями Технічний інвентаризатор, Проектна організація, Технічний нагляд, Технічне обстеження. Усі наші співробітники внесені як атестовані особи та підписанти у цю систему. Документація що нами готується, обов’язково вноситься до ЄДЕССБ. Консультуємо за телефоном +38 (066) 186-97-97”.

Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Надія Мельник, 1 серпня 2021 р.