fbpx

Юрій Васильченко: “Спостерігаю активізацію самочинного будівництва”.

Юрій Васильченко – Голова Державної інспекції містобудування (ДІМ):

голова Державної інспекції містобудування України Юрій Васильченко
голова Державної інспекції містобудування України Юрій Васильченко

“Незважаючи на те, що Державна інспекція містобудування на етапі запуску, і процес архітектурно-будівельного контролю та нагляд призупинено, порушникам будівництва нічого не зійде з рук.

Вже найближчим часом державний архбудконтроль та нагляд за містобудівною діяльністю буде відновлено. ДІМ контролюватиме процеси будівництва на різних етапах.

Ми вийдемо на перевірки. І у разі виявлення порушень, органи архбудконролю будуть жорстко реагувати та вживати відповідних заходів. Не виключаю, що будуть прийматися кардинальні рішення, адже наразі спостерігаю активізацію самочинного будівництва.

Щоб уникнути таких неприємних ситуацій, я закликаю всіх забудовників відповідально ставитись до виконання будівельних робіт, дотримуватись законодавства, держаних будівельних норм, в тому числі нормативних вимог щодо забезпечення доступності і безпеки об’єктів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Наголошую, що кожен українець повинен мати безпечний та безперешкодний життєвий простір.”

Підписуйтеся на наші інформаційні канали.

Facebook група 📣ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Viber канал 📣ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Telegram канал 📣ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА