fbpx

Юрій Васильченко: “Спостерігаю активізацію самочинного будівництва”.

Юрій Васильченко – Голова Державної інспекції містобудування (ДІМ):

голова Державної інспекції містобудування України Юрій Васильченко
голова Державної інспекції містобудування України Юрій Васильченко

“Незважаючи на те, що Державна інспекція містобудування на етапі запуску, і процес архітектурно-будівельного контролю та нагляд призупинено, порушникам будівництва нічого не зійде з рук.

Вже найближчим часом державний архбудконтроль та нагляд за містобудівною діяльністю буде відновлено. ДІМ контролюватиме процеси будівництва на різних етапах.

Ми вийдемо на перевірки. І у разі виявлення порушень, органи архбудконролю будуть жорстко реагувати та вживати відповідних заходів. Не виключаю, що будуть прийматися кардинальні рішення, адже наразі спостерігаю активізацію самочинного будівництва.

Щоб уникнути таких неприємних ситуацій, я закликаю всіх забудовників відповідально ставитись до виконання будівельних робіт, дотримуватись законодавства, держаних будівельних норм, в тому числі нормативних вимог щодо забезпечення доступності і безпеки об’єктів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Наголошую, що кожен українець повинен мати безпечний та безперешкодний життєвий простір.”

Підписуйтеся на наші інформаційні канали.

Facebook група ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Viber канал ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Telegram канал ?ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА