fbpx

Товарознавча експертиза: Визначаємо вартість та якість продукції

Шукаєте професійну експертизу для вашої товарної продукції? Ми можемо допомогти вам вирішити низку важливих питань щодо вашого товару. Наша команда займається товарознавчою експертизою, спеціалізуючись на визначенні вартості та якості товару.

Наші основні завдання включають:

  1. Визначення вартості товарної продукції: Ми допоможемо вам точно визначити вартість вашої продукції на території України, а також при перетині митного кордону.

  2. Класифікація товарів: Ми визначимо, до яких класифікаційних категорій відноситься ваш товар у виробничо-торговельній сфері.

  3. Визначення характеристик товару: Ми оцінимо характеристики вашого товару відповідно до Українського класифікатора товарів зовнішньої економічної діяльності.

  4. Якість товару: Ми перевіримо, чи відповідає якість вашого товару стандартам і технічним умовам.

  5. Виробництво товару: Ми визначимо, чи це промисловий виробництво або саморобний товар і встановимо інформацію про підприємство-виробника та країну-виробника.

  6. Упакування та транспортування: Ми оцінимо відповідність упакування та транспортування вашої продукції вимогам чинних правил.

Застосування нашої експертизи:

  • Розподіл майна: Ми допоможемо при розподілі майна подружжя або юридичної особи.

  • Правоохоронні органи: Надаємо підтримку в справах, пов’язаних з «претензіями» правоохоронних органів щодо закупівельних цін.

  • Матеріальна шкода: Визначаємо матеріальну шкоду, заподіяну в результаті залиття, пожежі та інших стихійних лих.

  • Бойові дії: Оцінюємо матеріальну шкоду, завдану внаслідок бойових дій та «прильотів».

Ми експерти в різних галузях:

Ми спеціалізуємося на оцінці широкого спектру товарів та об’єктів, включаючи обладнання, сільськогосподарську продукцію, будівельні матеріали, меблі, комп’ютерну та оргтехніку, телефони, телевізори та інше.

Звертайтеся до нас, і ми надамо вам професійну товарознавчу експертизу, яка допоможе вам приймати обгрунтовані рішення та зберігати ваши інтереси.