fbpx

Готуємо містобудівний розрахунок. Містобудівне обґрунтування

Дзвоніть зараз! +380 (96) 173-25-37

Замовник, що має намір забудови земельної ділянки повинен одержати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва.

Містобудівні умови та обмеження надаються органами містобудування та архітектури на підставі містобудівної документації на місцевому рівні за заявою замовника, до якої додаються:

копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою;

копія документа, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці у разі здійснення реконструкції;

викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000;

містобудівний розрахунок, що визначає інвестиційні наміри замовника з інформацією про основні параметри об’єкта будівництва.

Надання містобудівних умов та обмежень здійснюється протягом 10 робочих днів.

Містобудівний розрахунок – розрахунок щодо граничнодопустимих параметрів забудови, умови ув’язки архітектурно-планувального та об’ємно-просторового рішення, системи обслуговування, інженерних комунікацій, транспортного обслуговування та благоустрою з існуючою забудовою із дотриманням чинних нормативних документів. Містобудівний розрахунок не є стадією проектування та містить інформацією про основні параметри об’єкту будівництва, його техніко-економічні показники (назва об’єкту, поверховість, площа забудови, загальна площа об’єкту, відповідність щільності забудови (при житловому будівництві) та інша інформація, яка на думку інвестора дає повне уявлення про його наміри.

❗️Надання містобудівних умов і обмежень на реконструкцію, реставрацію або капітальний ремонт об’єктів будівництва без зміни зовнішніх геометричних розмірів їх фундаментів у плані, може бути здійснено за відсутності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою.

Замовляйте містобудівний розрахунок у нас

Дзвоніть зараз! +380 (96) 173-25-37