fbpx

ЦНАПи області під час карантину інформують про завершення оформлення документів смс-повідомленнями

ЦНАПи області сповіщають своїх клієнтів про завершення оформлення документів за допомогою смс. Щодня адміністратори відправляють понад 2 тисячі повідомлень. Такий спосіб комунікації дозволяє мінімізувати особисті контакти під час карантину. Процес автоматизували завдяки сервісу «Віртуальний офіс». Про це розповіли в управлінні інформаційних технологій та електронного урядування Дніпропетровської ОДА.

«Такий формат комунікації з клієнтами дуже зручний під час карантину. Він дозволяє мінімізувати кількість безпосередніх контактів між людьми. З ініціативою автоматизувати процес до нас звернулися адміністратори ЦНАПу Дніпра. Для реалізації слушної ідеї долучили компанію «ГРІС» – розробника веб-порталів інформаційних послуг. Про завершення оформлення документів ЦНАПи сповіщають клієнтів за допомогою звичайного смс – аби послугою могли скористатися і власники смартфонів, і звичайних кнопкових телефонів», – зазначили в управлінні інформаційних технологій та електронного урядування Дніпропетровської ОДА.

За допомогою смс ЦНАПи сповіщають не лише про завершення оформлення документів. Такі повідомлення містять і контактні дані центру адмінпослуг – для подальшої комунікації з клієнтом.

Аби забрати готові документи, мешканцям області не обов’язково йти до ЦНАПу. Після отримання відповідного смс-повідомлення вони можуть зателефонувати або звернутися на електронну адресу центру адмінпослуг. Папери їм можуть надіслати звичайною поштою, мешканцям Кам’янського – кур’єром. Як варіант – адміністратори запропонують клієнту дочекатися завершення карантину, щоб самостійно забрати документи у ЦНАПі.

Наші інформаційні канали:

Facebook група ??ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Viber канал ??ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Telegram канал ??ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА