fbpx

Складаємо паспорт водокористувача / водний паспорт

Пропонуємо послугу «Оформлення паспорта водокористувача».

Довідка за телефоном +380 (96) 173-25-37 

Наші інженери аналізують системи водопостачання і водовідведення, розраховують потреби у воді, норми витрат води на виробництво продукції; кількість стічних вод, баланс водоспоживання й водовідведення підприємства.

Нами успішно виконано сотні паспортів на замовлення невеликих приватних фірм та державних підприємств таких як Укрзалізниця, Аеропорт – Дніпро.

Паспорт містить відомості про системи водопостачання і водовідведення підприємства з характеристикою їх технічних параметрів і фактичного стану на момент складання паспорта.

Замовник – центр нашої уваги. Попри індивідуальний підхід до виконання робіт, їх вартість буде обґрунтована та справедлива. Цінова пропозиція буде базуватися на трудовитратах спеціалістів.

Метою розробки паспорта водокористувача є отримання даних і складання загального балансу водоспоживання та водовідведення підприємства з урахуванням витрат води за всіма видами водоспоживання, витрати і якості стічних вод, що скидаються підприємством.

У паспорті дається аналіз нинішнього стану водно-каналізаційного господарства підприємства, визначаються витрати води за всіма видами водопостачання, показуються умови формування та відведення забруднених виробництвом, господарсько-побутових та зливних вод, їхній кількісний та якісний склад.

Обов’язковим додатком до водного паспорта є Довідка про водоспоживання –  вихідні дані для розрахунку та оформлення водного паспорта (на підставі цієї довідки проводиться розрахунок середньодобового споживання води підприємством за кожним кодом введення).

Відкривши паспорт водного господарства будь-якого підприємства, можна побачити, скільки підприємство споживає води і наскільки забруднену використану воду скидає в каналізацію після свого використанняУ паспорті вказано і розраховано, скільки підприємство має витрачати води, яка межа забрудненості стоків допустима саме цьому підприємству тощо. Адже кожне підприємство скидає у міську каналізацію різну кількість стоків і різної якості. Очисні споруди міськводоканалу не можуть прийняти й очистити всі неконтрольовані скиди, у кожного підприємства є свій розроблений ліміт на кількість і якість стоків. Відтак, відповідно до лімітів, які встановлені в паспорті водного господарства, міськводоканал встановлює відповідні годинні, добові та місячні ліміти подачі води по районах міста.

Є ще одна важлива складова добування води і транспортування її до споживача – значні витрати електроенергії. У разі допущення нераціонального використання води це призводить  до надзвичайно великих матеріальних збитків, і тому дуже важливо, що в паспорті водного господарства раціонально розраховано ліміти водоспоживання для юридичних осіб, відповідно до державних норм та правил, що стає певним запобіжником понад нормованого використання води.

Паспорт водокористувача / водного господарства

Складовою частиною паспорту водного господарства є питання стоків. До нього особливо прискіпливо ставиться міськводоканал. І ось чому.

На очисних спорудах один з етапів – біологічна очистка стоків. Корисні мікроорганізми (активний мул), які переробляють забруднену воду, дуже чутливі до відхилень забрудненості стоків і можуть загинути від надлишкової концентрації. Тому надзвичайно важливо контролювати якість і кількість використаної води, щоб із часом не виникло екологічного лиха. Адже в кінцевому етапі з очисних споруд вода потрапляє до річки.

Дотримання параметрів, визначених у паспорті водокористувача, в певній мірі надає надію на самоконтроль підприємств над якістю стоків і не допускати перевищення допустимих норм забруднення річок.

Перелік документів необхідних для підготовки водного паспорта. Рекомендований, за наявністю документів.

 1. Технічний паспорт на об’єкт.
 2. Існуючий договір з Водоканалом.
 3. Договір оренди земельної ділянки (або право власності, при наявності).
 4. 500-ка (геодезична зйомка).
 5. Дані на лічильники води (паспорта на лічильник, повірка, або фото лічильника).
 6. Акти перевірок з водоканалу.
 7. Фактичне водоспоживання за рік (середнє або по-місячне).
 8. Технічні умови видані водоканалом.
 9. Для юр.осіб статутні документи.
 10. Для фіз.осіб паспорт і інн.
 11. Право власності на об’єкт за яким виготовляється паспорт.

 

Наші інформаційні канали:

Facebook група ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Viber канал ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА

Telegram канал ВІСНИК ЗАБУДОВНИКА